Náš web využívá malé soubory cookies k analýze návštěvnosti eshopu. Procházením webu s tím souhlasíte. Více zde.

O nás

Ještě jednou bychom Vás rádi přivítali v internetovém obchodě www.světpostelí.com.
Naše firma, zakázkové truhlářství Pavel Frček (www.truhlarstvifrcek.cz) si dala za úkol přivést do českého internetu jedinečný internetový obchod s kvalitními postelemi a matracemi. Samozřejmě u nás nechybí ani veškeré příslušenství tj. lamelové i laťkové rošty, a kvalitní matrace.
Pokud jste také znechuceni většinou nekvalitním zbožím z diskontních prodejen nábytku tak jste na správném místě. Všechny postele z masivu i postele z masivu s kovovými prvky jsou vyráběny podle tradičních postupů a z kvalitního masivního dřeva dle Vašeho výběru. Postele jsou investicí na delší dobu, proto byste si měli vybírat také podle kvality a kvalitního dílenského zpracování, kterými disponují postele z masivu i postele z masivu s kovovými prvky vyráběné naší firmou.
Protože věříme tomu, co děláme, nespokojeným zákazníkům garantujeme vrácení peněz v plné výši.
Nižší ceny nenajdete. Pokud ano, jsme připraveni poskytnout Vám nejlepší cenovou nabídku na trhu. Atypické rozměry postele pro vás vyrobíme za stejnou cenu jako klasické. Doprava zdarma pro každého zákazníka je u nás samozřejmostí stejně jako kvalitní zákaznická podpora.
Abyste se každou noc vyspali do růžova, nabízíme k našim postelím také kvalitní rošty a matrace.
Proč jsme levnější než konkurence?

Náš eshop, jako jeden z mála provozuje přímo truhlářská firma. Díky tomu, že si výrobky prodáváme sami máme podstatně nižší ceny nábytku než konkurence. Veškeré dřevo si zpracováváme sami a vlastníme i velkokapacitní sušárnu dřeva. Díky velkým skladovým zásobám dřeva jsme Vám schopni ve velmi krátkém čase dodat jakýkoli produkt ze dřeva. Pokud si chcete prohlédnout výrobní prostory, neváhejte navštívit přímo internetové stránky www.truhlarstvifrcek.cz


Za jak dlouho dostanu své zboží?

Dodací doba je minimálně 6-8 týdnů. Postele označené "X" máme přímo na skladě, tj. vyrobené do předu a odesíláme je do druhého dne po objednání kurýrní službou a postele označené slovem "showroom" si můžete na vlastní oči prohlédnout u nás v shworoomu.

Jak můžu zboží zaplatit?

!!Nyní jsme zavedli na všechmy postele platbu na dobírku, což znamená, že zaplatíte až kurýrovi, až Vám přiveze zboží, dále přijmáme platbu předem (bankovní převod, platební karta) nebo v hotovosti u nás v sídle.!!

Do kdy můžu reklamovat zboží?


Zboží od nás můžete reklamovat dle platné legislativy ČR a to do 14dnů bez udávání důvodu a pokud není uvedeno jinak na vše poskytujeme standartní záruku 2 roky, viz. reklamační řád.


Fakturační adresa: Pavel Frček, Boubská 15, 385 01 Vimperk, IČO: 407 427 68, DIČ: CZ6904301646
Výrobní závod: Truhlářství Pavel Frček, st.parc. 222, kú. Boubská, 385 01 Vimperk
Showroom: Boubská 15, Vimperk