Náš web využívá malé soubory cookies k analýze návštěvnosti eshopu. Procházením webu s tím souhlasíte. Více zde.

O rozkládací posteli

napsal Pavel Frček, ml. 01/06/2017 3 Konetáře

Rozkládací postele z masivu, které vyrábíme jsou ideální řešení do malých bytů, pokojíčků a pokojů pro hosty. Přes den je rozkládací postel klasickou pohovkou nebo jednolůžkovou postelí a přes noc obrovskou manželskou postelí o rozměru 180x200, 160x200 nebo i jiný Vámi požadovaný rozměr. Rozkládací postel z masivu má speciální bukový nebo smrkový rošt, který se dá pohodlně rozkládat. Pohyblivý box je na kvalitních pogumovaných kolečkách - to zabraňuje poškrábání podlahy.

Nabízíme široké možnosti úpravy postele. Můžete si zvolit barvy, možnosti bočních čel (levé, pravé, obě čela, bez čel), rozmístění zásuvek nebo rozměry. 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


Rozkládací postel Santiago

 

Rozkládací postel z masivu Santiago představuje kvalitní spojení masivu a působivého designu. Rozkládací postel nemá klasické úchytky na zásuvkách - obsahuje výřezy. Na posteli lze zvolit volbu provedení - levé boční čelo, pravé boční čelo, obě boční čela nebo bez bočních čel. Na požádání lze zdarma hrany zaoblit. Na výběr je také 4 cm masivní profil.
 

Rozkládací postel Bellona

 

Rozkládací postel Bellona kombinuje prvky z Rozkládací postele Klaudie a Rozkládací postele Santiago. Latě v čele si vzala z Rozkládací postele Klaudie a výřezy z Rozkládací postele Santiago. Rozkládací postel nabízí možnost volby provedení (levé, pravé, bez bočních čel, obě boční čela) jako i možnost volby tloušťky profilu 2,6 cm nebo 4 cm. V neposlední řadě lze doobjednat i bukový rošt místo základního smrkového.
 

Rozkládací postel Klaudie

 

Na rozkládací posteli Klaudie Vás určitě zaujmou ručně vyráběné úchytky na šuplíkách. Rozkládací postel Klaudie je náš první model, který jsme vymysleli. Od ní se odvíjejí další modely rozkládací postele z masivu. I tato rozkládací postel nabízí možnost volby provedení (levé, pravé, bez bočních čel, obě boční čela) jako i možnost volby tloušťky profilu 2,6 cm nebo 4 cm. V neposlední řadě lze doobjednat i bukový rošt místo základního smrkového.
 


 

Rozkládací postel Monika

 

Rozkládací postel z masivu Monika představuje prvek výřezů z rozkládací postele Santago s příčkami z postelí Bellona nebo Klaudie. Možnost volby provedení (levé, pravé, bez bočních čel, obě boční čela) jako i možnost volby tloušťky profilu 2,6 cm nebo 4 cm. V neposlední řadě lze doobjednat i bukový rošt místo základního smrkového.

 

Rozkládací postel Jupiter

 

Rozkládací postel z masivu Jupiter představuje klasickou rozkládací postel avšak bez jakéhokoli podélného i bočního čela. Místo úchytek lze vyrobit výřezy na zásuvky.
 


Základní ceník rozkládacích postelí z masivu:

Rozkládací postel z masivu Klaudie: 14.990 Kč
Rozkládací postel z masivu Bellona: 14.990 Kč
Rozkládací postel z masivu Jupiter: 13.990 Kč
Rozkládací postel z masivu Santiago: 15.595 Kč
Rozkládací postel z masivu Monika: 14.990 Kč

Ceník základních příplatků:

Příplatek za bukový rošt: 1.634 Kč
Prodloužení, rozšíření za každý 1 cm: 0,5 %
4 cm masivní profil místo 2,6 cm profilu u postelí Klaudie, Bellona, Monika: 1.250 Kč
4 cm masivní profil místo 2,6 cm profilu u postele Santiago: 1.750 Kč
Změna výřezů za úchytky a obráceně (na zásuvkách): zdarma
Bílé moření: 1.200 Kč
Moření na přání: 500 Kč
Sklopná rohová polička: 600 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně platného DPH 21 % a zahrnují dopravu kurýrní službou nebo našimi dodávkami.

 

Jak poznat objednávané provedení u rozkládací postele?

Provedení rozkládací postele z masivu znamená to, na jaké straně je umístno postranní čelo, či dlouhé podélné čelo. Nabízíme všechny varianty a můžete si je i kombinovat.

Pravé provedení (na obrázku rozkládací postel Klaudie)
Levé provedení (na obrázku rozkládací postel Klaudie)
Bez bočních čel (na přání zákazníka jádrový buk nad zásuvakmi, snížené čelo u zdi, na obrázku rozkládací postel Klaudie)
Obě boční čela (na obrázku rozkládací postel Santiago)
Područky do 1/2 či dle přání zákazníka (na obrázku rozkládací postel Santiago)

 

Montáž:

Montáž zvládne opravdu každý sám. K posteli je vše přibaleno včetně obrázkového návodu na sestavení. Laikovi nezabere sestavení více jak 15 minut. Pokud si opravdu nevěříte, nevadí. Nabízíme montáž za 1.199 Kč + 150 Kč včetně DPH za každé vynesené patro. Montáž se objednává na mailu montaze@svetposteli.com. Pokud chcete, můžeme Vám návod poslat dopředu, ať si ho můžeze prostudovat.

Záruka:

Na postel poskytujeme prodlouženou 3 roční záruku.

Platba:

Za zboží se u nás dopředu neplatí! Zboží se platí řidiči v momentě závozu postele nebo lze platit 100 % zálohu dopředu na účet ve FIO Banka, a.s., UniCredit nebo Volksbank. Zálohy nejsou potřeba.

Půlená matrace = přes den pohodlná pohovka, v noci plnohodnotná postel

K posteli doporučujeme zakoupit jednu matraci klasickou a druhou tzv. ROZPŮLENOU. S rozpůlenou matrací můžete z postele udělat ihned pohodlnou pohovku. Rozpůlená matrace jsou vlastně dvě poloviční matrace spojené zipem = matrace jde zlomit.

 

Sklopná rohová polička: